750 TL ve üzeri ilk kiralamanıza %15 indirim!

Ürünler Nasıl Temizleniyor?

Ürünü ilk kiralayan Siz olsanız bile, her bir parça kıyafetimiz 3 aşamalı hijyenik taramadan geçmektedir.

Tüm giysilerimiz, aksesuarlarımız, askılarımız ve tekrar kullanılabilir ambalajlarımız bize her iade edilişinde titizlikle temizlenmektedir.

Temizlik malzemelerimiz ve uygulamalarımız, soğuk algınlığı ve grip gibi virüsleri öldürmek için tasarlanmıştır. Ürünlerimiz depomuza girer girmez yüksek ısılı, ilaçsız kuru temizleme işleminden geçirilir. İade alındıklarında asla diğer kıyafetlerle yan yana asılmazlar ve bekletilmezler.

İkinci aşama olarak ‘Laurastar Lift Plus’ yüksek ısıda çalışan kuru buharlı ütüyle kuru temizleme işleminden ve mağazamızdaki her denemeden sonra dezenfekte edilirler. Bu sayede tüm alerjenlerden, bakterilerden arınmış olurlar ve kimayasallar olmada davetsiz misafirlerin %99,9’unu ortadan kaldırırlar . Laurastar ütülerin hijyen bilgisi için aşağıdaki adresi ziyaret etmenizi öneririz.

https://www.hakman.com.tr/urun/laurastar-lift-xtra-buhar-kazanli-utu-koyu-gri

Bu işlemlerden sonra ürününüz, herhangi bir el temasına karşı pakete girmeden önce çalışma ortağımız Lysol ile dezenfekte edilmektedir ve kargo için hazırlanmaktadır.

Ürün elime ne zaman ulaşır?

Ürününüz siparişinizi verdikten en geç 2 iş günü içerisinde size ulaşmaktadır. (Farklı şehirlere kargo ve kurye seçeneklerimiz için siparişiniz aşamasında bilgilendirileceksiniz.)

Ürünü giymek istediğiniz tarihten, en az 2 gün önce siparişinizi tamamlamanızı öneririz.

Kiralama yapmam için siteye üye olmam gerekir mi?

Evet siparişinizi tamamlamak için, sitemize üye olmanız gerekmektedir. Merak etmeyin bu beklediğinizden çok daha kısa sürecek ve sizi asla gereksiz maillerle yormayacağızJ

Tekrar kullanılabilir RENTONY elbise çantası nedir?

Rentony elbise çantası, çevre dostu bir paketleme ve gönderim yöntemi aracıdır. Böylece karton, kağıt veya plastik israfını azaltmaya yardımcı oluyoruz. Ürünlerinizi de daha iyi korumuş ve iade yöntemlerinizi de kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Rentony Elbise Çantaları da her seferinde temizleniyor mu?

Tüm tekrar kullanılabilir paketleme ürünlerimiz, kıyafetlerimizle aynı temizleme süreçlerinden geçmektedir. Rentony’ye özel elbise çantalarımız ise ek olarak yüksek ısılı yıkama işleminden geçmektedir.

Tekrar Kullanılabilir Rentony Elbise Çantasını iade etmeyebilir miyim?

RENTONY elbise çantalarımız sürdürülebilirlik stratejimizin bir parçası.O yüzden ürünlerinizi bu çantayla beraber iade etmeniz gerekiyor. İade etmemeniz durumunda 50 usd  çanta bedeli sizden tahsil edilecektir.

Yurt dışına gönderim yapıyor musunuz?

Şimdilik sadece İstanbul içinde gönderim yapıyoruz. Çok kısa sürede tüm Türkiye’ye ulaşmak için sabırsızlanıyoruz. Yurt Dışı mı? Neden olmasınJ Bunu da düşünmüyor değiliz. Size en kısa zamanda yeni gönderim lokasyonlarımızı haber vereceğiz.

Kiraladığım ürünü satın alabilir miyim?

Harika haber, evet alabilirsiniz. Ürünü kiraladıktan sonra tarafınıza gönderilecek mailde ürünü satın almak için bir link bulacaksınız. Bu sadece size özel bir link olacak ve ürününüzü indirimli fiyatıyla satın alabileceksiniz. Kiralama bedeliniz bu fiyattan düşülmüş olacak. Unutmayın her ürünümüzle kolay ayrılamıyoruz, kiraladığınız her parça satışa açık olmayabilir. Çünkü ürün sizden sonra kiralanmak için rezerve edilmiş olabilir.

Ürünlerimi Kuru Temizleme Yaptırmalı mıyım?

Hayır ürününüzü kuru temizleme yaptırmanıza gerek yok. Ayrıca yıkamamalı ve herhangi bir  leke çıkarma işlemi de yapmamalısınız. Bunları, sizin için, bizim temizlik uzmanlarımız profesyonel yöntemlerle halledecekler.

Ürünlerimi ütülemem gerekecek mi?

Kiraladığınız ürünün size en iyi koşulda gelmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Yine de istenmeyen kırışıklıklar için düşük ısıda buhar kullanabilirsiniz ya da uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Üründe tadilat yapabilir miyim?

Ürünlerde tadilat yapılmasına ne yazık ki izin veremiyoruz. Ama çift taraflı elbise bandı kullanarak ufak oynamalar yapabilirsiniz. Çift taraflı bandın mutlaka tekstil kumaşlarında kullanılan türde olması gerektiğini unutmayın. Aksi takdirde ürüne geri dönülemeyen zararlar verebilirsiniz.

Ürünüm hasarlanırsa veya kaybolursa ne olur?

Bazı kazaların olabileceğinin farkındayız. Elbise ‘pert’ olamadığı yani geri dönülemez bir hasara uğramadığı sürece sitemizden aldığını küçük hasarlar sigortası işinizi görecektir. Küçük lekeler, sökükler (dikiş yerlerinin açılması) gibi tamir edilebilir hasarla bu sigorta kapsamındadır.

Bunun dışındaki yırtıklar, yanıklar, kesikler, çıkarılamayan lekelerde ve kaybolma, çalınma durumlarında ise ürünün parekende satış bedeli Sizden tahsil edilecektir.

Ürünleriniz neden plastik kuru temizleme poşetlerinde geliyor?

Kiraladığını ürünün Size güvenilir bir şekilde ulaşması için plastik poşet kullanabiliyoruz. Böylece ürününüzü hijyen ve dayanıklılık açısından da korumuş oluyoruz.

Tüm müşterilerimizden kiraladıkları ürünleri onlara gönderdiğimiz plastik poşetler ve askılarla beraber iade etmelerini istiyoruz. Böylece plastik poşetleri geri dönüşüme kazandırabiliyor, askıları ise hijyen işlemlerinden geçirdikten sonra tekrar kullanabiliyoruz. Üstelik poşet üzerindeki basılı bilgiler sayesinde iadeniz elimize çok daha kolay ulaşacak.

Ürünümü zamanında iade edemezsem ne olur?

Ürününüzü zamanında iade edemezseniz 2 iş gününe kadar Sizden gün başına 199 tl gecikme ceza bedeli tahsil edilecektir.  2 günden sonra ise elbisenin tüm bedeli tarafınızdan temin edilir. Ürünlerinizi zamanında teslim etmenizi ‘Paylaşım Ekonomisi’nin döngüsünü bozmamak için çok önemsiyoruz.