750 TL ve üzeri ilk kiralamanıza %15 indirim!

Hikayemiz

Giy, Değiştir, Tekrar Et...
BİZ KİMİZ,

Rentony, moda sektöründe işlerinde uzman ve aynı zamanda giyinmekten keyif alan profesyonellerin, “Giyecek hiçbir şeyim yok!” söyleminden yola çıkarak, paylaşım ekonomisi üzerine kurdukları, eğlenceli ve pratik, yeni nesil bir online giysi kiralama modelidir.


DÖNÜŞÜMÜN PARÇASI OL


Bizim Sorumluluğumuz

Paylaşım ekonomisi üzerine kurduğumuz Rentony, tüm giysi kiralama servislerinde olduğu gibi, modanın akışını değiştiren bir hizmet fikri sunuyor.

Giydiklerinizle olan bağınızı değiştirmek, sizi iyi hissettirmek ve sizi sürdürülebilir modanın bir parçası haline getirmek için buradayız. Bazen attığınız küçük bir adım, beklediğinizden daha büyük bir etki yaratabilir.

Dolabınızın yüzde kaçını gerçekten giydiğinizi hiç düşündünüz mü? Sadece uygun fiyatlı olduğu için ya da tek bir yere giymek için aldığınız kaç parçanız var? Son iki sezondur giymediğiniz ürünü bir daha giymeyeceğinizi biliyor muydunuz?

Günümüzde bu soruları kendimize sorduğumuzda, üstelik trendlerin ve beğenilerin bu kadar hızlı değiştiği bir dönemde, modada paylaşım ekonomisinin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.

Bu yüzden biz; daha sürdürülebilir bir gelecek için Rentony ile, küresel çevre dönüşümünün bir parçası olmayı hedefliyoruz. Çalıştığımız markaları da bu konuda peşimizden sürüklemeye hazırız.  

Motivasyonumuz,

Giyinmenizi kolaylaştırmak ve eğlenceli hale getirmek, her anınızda iyi hissetmenizi sağlamak ve hayal ettiğiniz gardrobu yaratmak bizim mutluluğumuz... Sizi, bazen de hayal etmediğiniz parçalarla, markalarla tanıştırmak istiyoruz. Zamanınızı ve bütçenizi iyi değerlendirirken, geriye sadece giyinmekten keyif almanızın kalması RENTONY'nun en önemli motivasyon kaynağı.